Azemi i “larguari” dhe i “rikthyeri” i javës në BBVK: I drejti fiton gjithmonë

0
166

Azemi, ishte konkurrenti i eliminuar i javës në bazë të votave të publikut.

Por, fati ishte me të, dhe bileta e kthimit që Azemi e mori me vete, kishte përgjigje pozitive.

“Deri sa dola e ndjeva veten mirë, por domethënë i drejti fiton gjithmonë”, kjo është fjalia që Azemi e ka thënë porsa është rikthyer në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

Leave a Reply