Aty ku nuk u shkoi mendja, kapen mat Adrola Dushi dhe Capital T

0
459

Janë bashkë, nuk janë bashkë? Kjo është pyetja që bëhet më shumë për Adrola Dushin dhe Capital T.

Ndërsa ata kanë qenë diskrete në lidhjen e tyre, ndjekësit dhe media nuk kanë hezituar të spekulojnë për lidhjen e tyre.

Edhe pse asnjëri prej tyre nuk e ka pohuar se mes tyre ka një raport dashurie, ata janë kapur disa herë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Një nga momentet e tyre më të freskëta është kapja e tyre ‘mat’ në një udhëtim drejt Romës.

Kjo foto tregon se ata janë ende bashkë dhe se lidhjen e tyre po e mbajnë larg syrit të publikut.

Pavarësisht nga spekulimet dhe komentet e publikut, ata vazhdojnë të mbajnë jetën e tyre private mjaftë të mbrojtur.

Çifti duket të jetë në një fazë të lumtur të jetës së tyre, ndërkohë që kanë sukses në karrierat e tyre në industrinë e muzikës dhe të modës për të parë se çfarë surprizash do të sjellë ajo më tej në këtë verë të nxehtë.

Shiko foton:

Leave a Reply