Antonela e “Për’Puthen” frymëzohet nga Unikkatil

0
271

Këngët e artistëve shpesh herë janë frymëzim për disa nga fansat e tyre.

Nga këngëtari Unikkatil duket se është frymëzuar edhe ish-konkurrentja e “Për’Puthen”, Antonela Berisha, shkruan lajmi.net

Ajo në një postim në “Instagram” ndau disa fotografi, ku sipër tyre shkroi disa vargje të këngës së titulluar ‘Vetëbesim’ të reperit.

Unë qëndroj vazhdoj vetës i besoj, mendimet e budallenjve  unë i injoroj, se a din sa herë m’kan thonë s’kom me bo kurgjo, mendimet i kanë ndrysho  tash po thojn jam numër 1“, ishin këto vargje që zgjodhi Berisha.

Ndryshe pjesëmarrja në ‘Për’Puthen’ Antonelës i dha vëmendje të madhe dhe e vendosi në qendër të mediave rozë. 

Leave a Reply