A ju kujtohet Argjendi i Përputhen? Publikon pamje të shtëpisë luksoze të tij!

0
237

Argjend Rraci është djaloshi i cili u bë i njohur me pjesëmarrjen në emisionin e dashurisë Përputhen.

Por, ai nuk e gjeti dashurinë në emision por jashtë tij, dhe tashmë ai ka gjetur partneren e jetes ku shpesh sjell foto pranë saj.

Së fundmi ai ka publikuar një foto të shtëpisë së tij.

Krahas fotos së shtëpisë ai shkruan: Shpi e omla shpi./InfoKosova/

Shiko foton:

Leave a Reply