Ekskluzive: Atdheu kapet mat me një femër në pishinë

0
67

Atdhe Xheravina po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Ai si duket po e do famën dhe po i pëlqen që mediave rozë i intereson jeta e tij private, shkruan nzoom.biz.

U diskutua lidhja me Arjola Demiri dhe jo vetëm.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” u tha se e shijoi romancën me moderatoren e këtij programi Bora Zemani.

E, tani n’ZOOM ka kapur mat Atdheun duke cakrruar gota me një femër të panjohur për publikun.

Për më shumë shikoni foton e mëposhtme dhe gjykoni ju vetë. /nzoom.biz/

Leave a Reply