Mbi 1 mijë e 700 gjoba trafiku në 24 orët e fundit

0
42

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë shqiptuar 1 mijë e 712 gjoba trafiku.

Gjatë kësaj periudhe janë shqiptuuar edhe 433 gjoba për mosrespektim të ligjit antiCOVID.

Aksidente me të lënduar, në 24 orët e fundit janë gjithsej 15, ndërsa me dëme material 27.

Ndryshe, në statistikat e përgjithshme të policisë bëhet e ditur se 22 persona janë arrestuar dhe 18 janë dërguar në mbajtje.

Leave a Reply