Zhduket një person në Prizren, kishte dalë për të blerë ushqim për familjen

0
695

Një person është zhdukur në Prizren.

Rasti është lajmëruar nga familja e tij. I riu kishte dalë për të blerë gjëra ushqimore për shtëpi.

“Me datën 13.04.2020 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se djali i tij viktima mashkull kosovar ka dalë nga shtëpia me qëllim për të blerë gjëra- furnizim për shtëpi por prej asaj kohe më nuk ishte kthyer në shtëpi dhe nuk dihet për vend ndodhjen e tij”, njofton Policia e Kosovës.

Rasti është duke u hetuar./04 Online

Leave a Reply