Zbardhen detaje të reja nga aksidenti në Duhël, ku humbën jetën tre persona!(VIDEO)

0

Tre të vdekur dhe një i lënduar kanë mbetur të vdekur në një aksident në magjistralen Caralevë-Duhël.Lajmin e ka konfirmuar Policia e Kosovës.“Nga aksidenti janë tre viktima, ende të paidentifikuar, ndërsa i lënduar është një person. Aksidenti ka ndodhur mes një kamioni dhe veture Golf 7. Shoferi i kamionit është në tretman mjekësor me urdhër të Policisë. Të gjitha njësitë policore janë në vendin e ngjarjes dhe ekipet emergjente”, ka njoftuar policia.

Viktimat janë shoferi i veturës dhe dy pasagjerët.Ndërkohë “Gazeta Blic” ka siguruar pamjet e këtij aksidenti ku shihet të jenë shkaktuar dëme të konsiderueshme në të dy mjetet e aksidentuara.