Zarf i zi në shtëpi, Luizi-Kiarës: Ja dole

0
217

Një zarf i zi ka mbërritur ditën e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP. Nuk dihet ende se çfarë përmban zarfi, teksa banorëve u është thënë se do hapet në momentin që i lajmëron vëllai i madh.

Banorët kanë nisur të aludojnë për përmbajtjen, teksa një pjesë e tyre mendojnë se zarfi ka të bëjë me ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme tek lavamani, mes Kiarës dhe Luiit.

Për këtë kanë debatuar dhe dy banorët, pasi Luizi i është drejtuar Kiarës me fjalët “ia dole”.

Kiara: Ça ishte “ja dole?” Mendon se e bëra me qëllim

Luizi: Ndoshta është për mua, Po s’ke faj ti

Kiara: Ça ishte ja dole?

Luizi: Po kush të tha? Ç’punë ke ti me zarfin e zi?

Kiara: Ke pune ti, kam dhe unë

Luizi: Dal në nominimin, asgjë tjetër nuk ka. Mos bej kështu skenash

Kiara: Jam prej akulli

Luizi: Nuk më gjen gjë

Kiara: Më thua ja dole

Luizi: Kush të tha moj.

Leave a Reply