Xhensila Myrtezaj shtatzënë? Këngëtarja ndan foton, dorën e mban te…

0
353

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ditën e djeshme në profilin e saj në Instagram ka publikuar një foto që ngre dyshime për një shtatëzani të dytë. Vetëm kaq mjaftoi qe fansat te vërshojnë me komente për ta uruar, po ashtu dhe emra të njohur te showbizit shqiptar kanë komentuar.

Xhensila Myrtezaji

Publikimi i fotos vjen me një mesazh të koduar nga vetë artistja që shprehet : “Shumë dashuri në këto ditë të bukura që po vijnë. Paqe, dashuri dhe sa më shumë drita”.

Mirëpo gjithçka mbetet vetëm nën hijën e një dyshimi. Pritet nje konfirmim nga vetë këngëtarja.

Leave a Reply