Xhensila Myrtezaj publikon video duke u larë nëpër shi, ndërsa vë në fokus figurën trupore

0
1174

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Xhensila Myrtezaj, po vazhdon të jetë një personazh shumë aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo publikon vazhdimisht imazhe dhe video me ndjekësit, gjersa merr vëmendje me postimet që bën.

Krijuesja e hitit “Ale ale” ka shpërndarë së fundmi disa video teksa shfaqet duke u larë në pishinë në momentin që po binte shi.

Foto: Screenshot/Instagram

E njëjta njëherësh ka vënë në fokus linjat e bujshme trupore, meqenëse komentohet vazhdimisht.

29-vjeçarja momentalisht është duke shijuar suksesin e projektit të fundit të quajtur “A e din” në bashkëpunim me Elgit Dodën.

Foto: Screenshot/Instagram

Në anën tjetër, ajo është në përgatitje të këngës së re të cilën do ta sjellë në bashkëpunim me reperin Noizy.

Krahas gjithë kësaj, Xhensila është shumë e angazhuar edhe me mbrëmje e koncerte muzikore. /Telegrafi/

Leave a Reply