Xhafer Ahmetaj publikon bashkëpunimin me Vlorën, “Ti je kan dhe ki mu kan” (VIDEO)

0
598

Xhafer Ahmetaj kësaj radhe ka zgjedhur që projektin muzikor ta sjell në bashkëpunim.

Ahmetaj ka ardhur në bashkëpunim me bashkëshorten e tij, Vlora Ahmetaj, shkruan 04 Online.

“Ti je kan dhe ki mu kan” mban emrin kënga e cila është lansuar para disa ditësh, e cila është pritur shumë mirë nga ndjekësit e tyre, e që si duket janë të shumtë në numër.

Një këngë ritmike, e cila me gjasë do të jetë hit i kësaj vere, e që për tekstin e saj është kujdesur Abaz Selmani, kurse për muzikën dhe orkestrimin Rrahman Kryeziu.

Këngës ju ka punuar edhe një videoklip simpatik nga “Time Pictures”.

Ju kujtojmë se të dy këngëtarët janë shumë të angazhuar edhe në ahengje të ndryshme familjare./04 Online

Leave a Reply