Vildane Zeneli provokon me foto nga plazhi

0
372

Modelja e njohur, Vildane Zeneli është e njohur për mënyren se si pozon.

Gjithmonë provokative e shumë mbreslënëse, Vildanja tërheq vëmendjen e ndjeksësve dhe adhuruesve në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka realizuar një imazh mjaftë artistik në një bregdetë, teksa dukej djelli dhe dora e Vildanës mbi diell.

Ky imazh u pëlqye mijëra herë në rrjetin social Instagram.

Leave a Reply