“Vdiqa me të puth”, Graniti i shpreh ndjenjat Fifit

0
268

Pas një pauze katër vjeçare, reality-show, BigBrother u rikthye por tani në një format tjetër me personazhe të njohura ‘VIP’. Natën e parë u prezantuan 14 banorë, numër ky që mund të rritet apo zvogëlohet nga eliminimet apo hyrjet nga java në javë. Në natën e katërt të spektaklit të Big Brother Albania VIP është larguar banori i parë, Elhaid Cufi.

Afrimiteti mes Fifit dhe Granitit sa vjen e rritet. Dyshja flenë afër me njëri-tjetrit dhe së fundmi kanë shkëmbyer fjalë dhe shikime romantike.

Këngëtarja ka shprehur dëshirën e madhe për ta përqafuar, ndërsa futbollisti për ta puthur.

Fifi: Vdiqa me të përqafu

Graniti: Edhe unë ty me të puç (puth)

Në fund ata kanë shtrënguar duart me njëri-tjetrin dhe kanë fjetur ashtu.

Leave a Reply