Vajza e Lutfi Hazirit bën ndërhyrje në buzë, ja si po duket ajo…

0
99

Kënga Haziri është mjaftë aktive në rrjetet sociale.

Ajo është vajza e politikanit dhe njëkohësisht edhe Kryetarit të Gjilanit Lutfi Hazirit.

Ajo është e përfolur shumë në publik e në media sidomos për pamjen e saj.

Kënga është shumë aktive në rrjetet sociale me postime nga më të ndryshmet.

Ajo sot ka publikuar një video ku duket të ketë bërë ndryshime të mëdha në pamjes e saj.

Ajo shihet të ketë bërë ndërhyrje në buzët e saj, duke i fryer ato. /ORAinfo/

Leave a Reply