“Unfollow” vulos prishjen e miqësisë mes Don Xhonit dhe Butrinit Imerit

0
304

Së fundmi këngëtari i njohur Butrint Imeri festoi ditën e lindjes.

Mes shumë miqve e kolegëve, organizoi një festë të madhe, por pa praninë e një prej shokëve më të ngushtë, reperit nga Drenica Don Xhon.

Dyshja njihet për shoqërinë e ngushtë jashtë skenës muzikore, dhe mosprania e Don Xhonit në ditëlindje dhe as një urim nga ai ngriti pikëpyetje te publiku për një krisje miqësie.

E ashtu edhe ndodhi, tanimë ata nuk ndjekin njëri tjetrin në Instagram, gjë kjo që i dha vulën se mes shokëve ka ndodhur diçka, shkruan Arbresh.infoMegjithatë siç jemi mësuar se shumë prej artistëve, bëjnë zhurmë para se ta lasnojnë ndonjë projekt muzikor, mund të jetë diçka e tillë edhe në këtë rast.

Mbetët të shihet se si do të shkojnë gjërat.

Kujtojmë se dyshja vitin e kaluar vulosi hitin veror me ‘Corazon”, që ka plotë 75 milionë klikime në You Tube./Arbresh.info/

Leave a Reply