U publikua “Paranoja” nga Teuta Selimi dhe Bigem

0
17

E patën paralajmëruara para pak kohësh këngën, dhe sot është publikuar për të gjithë ju.

Milot Hasangjekaj i njohur ndryshe me emrin artistik Bigem, e ka publikuar bashkëpunimin me këngëtaren Teuta Selimi.

“Paranoja” titullohet kënga e cila ka ardhur e realizuar edhe me videoklip i cili i është besuar “Black Fish Entertainment”.

Tekstin e kanë bërë ImperiAlb dhe Bigem kurse për melodinë është përkujdesur ImperiAlb dhe Benny./Lajmi.net/

Leave a Reply