Twerk dhe lëvizje provokuese, ‘tërbohet’ Armina Mevlani! Ulet në gjunjë dhe i bashkohet sfidës: Jam e egër

0
486

Bloggerja Armina Mevlani ka zgjedhur se si të heqë stresin në këto ditë karantine.

Sfida më e re në rrjete sociale, TikTok, ka marrë vëmendjen e jo pak personazheve të shoëbiz-it shqiptar, mes tyre dhe atë të Armina Mevlanit.

Duke bërë Twerk dhe duke bërë lëvizje provokuese para kameras, Armina Mevlani ka ndarë në rrjete sociale videon, ku bën lëvizjet sensuale, ndërsa në një moment ulet dhe në gjunjë.

“Jam e egër”– ka shkruar Mevlani bashkëngjitur videos së saj.

https://www.tiktok.com/@armina_mevlani/video/6810408721403956485?referer_url=https%3A%2F%2Fdosja.al%2Fme-video-twerk-dhe-levizje-provokuese-terbohet-armina-mevlani-ulet-ne-gjunje-dhe-i-bashkohet-sfides-jam-e-eger%2F&referer_video_id=6810408721403956485

Por kjo nuk është sfida e parë e Armina Mevlanit. Dy ditë më parë ajo postoi një tjetër sfidë në TikTok, ku shfaqej me një bluzë crop të bardhe dhe një palë xhinse vintage. Me sa duket bloggerja qënka fiksuar pas këtij programi, dhe do të na sjellë dhe video të tjera provokuese.

Leave a Reply