Tuna dhe Fifi janë gati të sjellin “Melaqen” (VIDEO)

0
199

Tuna dhe Fifi janë gati të sjellin bashkëpunimin e tyre.

Ai do të publikohet sot në ora 18:00, përcjell Klankosova.tv.

“Melaqe” mban titullin kënga së cilës i është realizuar edhe videoklipi.

Leave a Reply