Trixa nxiti dyshimet për një bebe, por vetë Einxhel ç’thotë…

0
183

Teksa Einxhel dhe Dagz po shijojnë pushimet në Turqi, Trixa dje ngriti dyshimet se çifti do bëhen prindër.

“He rrusha, DJ Dagz – Einxhel, si kaluat mbrëmë? BEBEEEE BEBEE BEBIBEBIBEBEEEEE UUU”, shkruante këngëtarja në një postim në Twitter.

Por duket se kjo është thjesht dëshira e Trixës pasi ende nuk kemi diçka konkrete. Këtë lë të kuptohet përgjigja e Einxhelit, e cila i ka komentuar poshtë postimit: “Hahahaha o jetaaaa kerkese te veshtire na keni bere. Avash avash se ka pune punaa”.

“Sigurohu të më telefonosh të parën jeta (kur të vij ajo ditë dmth)”, vazhdon Trixa.

Leave a Reply