“Tre musketerët”, Mozzik, Tayna dhe Butrint Imeri paralajmërojnë hitin e verës

0
135

Mozzik, Tayna dhe Butrint Imeri kanë paralajmëruar projektin më të ri muzikor.

Kjo është bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Inatagram.

“Tre musketerët, vendosni rripat e sigurimit”, ka qenë mbishkrimi i Mozzik përkrahë imazheve.

Detaje të tjera lidhur me këtë projekt muzikor nuk kanë dhënë artistët, mirëpo pritet të tregohen ditëve në vijmë.

Ndryshe të tre artistët po i shijojnë sukseset e projekteve individuale muzikore.

Leave a Reply