Tayna më 5 korrik e publikon këngën e re (VIDEO)

0
140

Reperja Tayna e ka bërë të ditur datën se kur do të publikojë këngën e saj më të re.

Kënga “Kalle” do të publikohet më 5 korrik. Tashmë është gjiruar dhe videoklipi.

Më poshtë e keni një pjesë të këngës.

Leave a Reply