Tayna dhe Mozzik shfaqen në Turqi, a po paralajmërojnë bashkëpunim?

0
235

Tayna dhe Mozzik janë dy reperët që po shijojnë sukseset e tyre.

Së fundi ata kanë udhëtuar drejt Turqisë, shkruan lajmi.net.

Kjo është bërë e ditur përmes postimeve në profilet e tyre të ‘Instagramit’.

Edhe pse nuk kanë postuar foto së bashku, ata shfaqen në të njëjtin vend.

Si duket ata janë bërë sërish bashkë për një bashkëpunim të ri.

Kjo gjë duket se konfirmohet edhe nga Mozzik, i cili postoi pak minuta më parë një foto teksa ndodhet në një studio muzikore.

Leave a Reply