Tayna dhe Getinjo i kanë gati këngët: Në këtë orë do të publikohen

0
531

Reperja dhe reperi Kosovar, Tayna dhe Getinjo kanë bërë gati këngët e tyre të cilat pritet të publikohen sonte, por jo në orarë të njejtë siç u mendua.

Edhe pse të vetizoluar dhe pa asnjë aktivitet, këngëtarët duket se kanë lënë anash disa projekte të gatshme të cilat po shfrytësojnë rastin të i publikojnë në këto kohë të vështira për të ia ngritur moralin fansave por edhe për ta mbajtur karrierën e tyrë “gjallë”.

Tayna ka gati këngën “Ajo” e punuar nga Cricket do të vij me videoklipin e realizuar nga Imagine Films dhe do të publikohet fiks në ora 18:00 të ditës së sotme.

Ndërsa një orë më vonë se Tayna, Getinjo do të publikoj këngën e tij “Rash”, videoklipi i të cilit është realizuar në shtëpi.

Kujtojme se e gjthë estrada i ka ndalur aktivitetet dhe koncertet gjatë kësaj periudhe.

Leave a Reply