Stresi sfidon prapë ligjin dhe shtetin me dy gishtat lart: Policia është me ne! (FOTO)

0
27

Gjatë ditës së sotme u përfol se reperi Stresi ka aksidentuar një këmbësor në Prishtinë, në momentin kur po lëvizte me makinën e tij në qytet.

Por kjo nuk ka rezultuar e vërtet pasi vet reperi ka postuar disa video dhe foto në rrjete sociale ku shpjegon se makina e tij është ndaluar nga policia për një kontroll rutin.

Krahas fotove në një nga rajonet e policisë në Prishtin Stresi ka shkruar: Policia është me ne.

Një muaj pasi doli nga burgu i Fushë-Krujës, reperi duke se nuk po mundet t’i mbyll problemet me policin dhe po kalon shumë shpesh në rajone të ndryshme.

Stresi përpos problemeve me policin vazhdon publikon këngë të reja që po priten shumë mirë nga publiku dhe është i angazhuar me koncerte.

Leave a Reply