Stresi: Jeta më ka vërtetuar që nuk e kam asnjë shok sot

0
275

Banorët e “Big Brother VIP Kosova”, kanë nisur bisedat e tyre të para.

Ata po shpalosin detaje edhe nga jeta e personale, shkruan lajmi.net.

Stresi dhe Getinjo gjatë një bisede kanë treguar zhgënjimin e tyre për shokët.

Stresi, është shprehur se e ka kuptuar që nuk ka shok besnik.

E anën tjetër, Getinjo, u shpreh se i ka të gjitha po ndihet i vetmuar, dhe kjo sipas tij është arsyeja pse ai këndon këngë të dhimbshme.

Leave a Reply