Zidane e Klopp me pak ndryshime, Valverde starton si mbrojtës i djathtë

0
91

Janë publikuar formacionet për sfidën mes Liverpoolit dhe Real Madridit.

Liverpooli do të tentojë të përmbysë gjithçka sonte, pas humbjes 3-1 në takimin e parë në “Alfredo di Stefano”, raporton Gazeta Express.

Të dy skuadrat do të jenë me mungesa, te Liverpooli mungojnë shtyllat e mbrojtjes Gomes dhe Van Dijk, derisa te Reali; Dani Carvajal, Raphael Varane, Sergio Ramos dhe së fundmi Lucas Vasquez.

Real Madrid:

Leave a Reply