Vedat Muriqi transferohet te Lazio!

0
100

Futbollisti i kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi mund të quhet lirisht nga tash futbollist i Lazios.

Sipas gazetarit tejet të besueshëm, Gianluca Di Marzio  tashmë Fenerbahce dhe Lazio kanë rënë dakord për këtë transferim, transmeton Indeksonline.

Dy ekipet në këto momente janë duke nënshkruar dokumentet dhe çdo gjë pritet të bëhet zyrtare brenda pak orësh.

Leave a Reply