Vedat Muriqi kujton babain e tij, i cili kishte vdekur në fushë

0
79

Reprezentuesi kosovar, Vedat Muriqi, ka kujtuar babain e tij përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, shkruan “Zeri.info”.

Babai i sulmuesit të Fenerbahces kishte vdekur në fushë pas një sulmi në zemër.

Muriqi ka vendosur ta kujtojë babain e tij në “Ditën e Baballarëve”.

“Më mungon dhe të dua shumë babi. Urime ditën e baballarëve”, ka shkruar sulmuesi.

Kujtojmë se babai i Muriqit ka qenë futbollist në Prizren./Zëri

Image
Image

Leave a Reply