Vedat Muriqi kalon te Lazio

0
232

Tashmë ka përfunduar gjithçka sa i përket transferimit të Vedat Muriqit në Lazio.

Lajmi për transferimin e  tij e ka bërë të ditur gazetari i njohur turk,  Yağız Sabuncuoğlu, shkruan IndeksOnline

Sipas gazetarit turk, Muriqi do të kalojë te Lazio për çmimin 18 milionë euro dhe me një kontratë 5 vjeçare.


Zyrtarizimi i tij është çështje ditësh.

Leave a Reply