Valon Behrami del pozitiv në Covid-19

0
56

Futbollisti shqiptar, Valon Behrami ka dal pozitiv me koronavirus.

Te Genoa janë dhjetë futbollistë pozitivë dhe katër anëtarë të stafit.

Futbollistët e infektuar janë; Francesco Cassata, Lukas Lerager, Federico Marchetti, Filippo Melegoni, Luca Pellegrini, Mattia Perin, Marko Pjaca, Ivan Radovanovic, Lasse Schöne, Davide Zappacosta & Valon Behrami. 8 nga këta lojtarë kanë luajtur kundër Napolit të dielën, shkruan albinfo.ch.

E gjithë skuadra e Genoas është në karantinë për momentin. 

Leave a Reply