United nxjerr në shitje Pogba, ja sa e vlerëson!

0
63

Manchester United ka vendosur të nxjerrë në shitje Paul Pogba.

Sipas gazetës angleze Mirror, “Djajtë e Kuq” janë të gatshëm ta shesin lojtarin edhe në merkaton e janarit, por me një çmim shumë të lartë, plot 150 milionë sterlina, rreth 170 milionë euro.

Juventusi dhe Reali i Madridit për momentin po qëndrojnë në pritje, duke shpresuar që në verë ta afrojnë mesfushorin francez me një çmim më të pranueshëm.

Leave a Reply