Të dielën në Prizren mbahet gara e automobilizmit “Liri 2021”

0
35

Në organizim të Federatës së Auto Sporteve të Kosovës, të dielën në rrugën “Tranziti i ri” do të mbahet gara e auto sllallomit “Liri 2021”.

Në këtë garë e cila do të fillojë nga ora 11:00, pritet të marrin pjesë garuesit më të mirë vendor dhe jo vetëm, kanë njoftuar organizatorët nga FASK.

Leave a Reply