Sociedad – Real Madrid, rezultati dhe statistikat pas 45 minutave lojë

0
84

Është mbyllure pjesa e parë në Anoeta. Real Sociedad dhe Real Madrid janë duke barazuar 0-0.

45 minutat e para në Anoeta nuk sollën asnjë gol, edhe pse Reali e dominoi gjithë ndeshjen.

Por, në fund, në minutën e 43’, rastin më të mirë e patën vendasit, Courtois bëri një pritje fantastike.

Zidane ka lënë në stol lojtar si Casemiro dhe Marcelo, të cilët ka gjasa të inkuadrohen në pjesën e dytë, raporton Gazeta Express.

Leave a Reply