PSG-Bayern, sonte finalja e madhe e Champions League

0
108

Sot është një ditë e madhe për sportin, në veçanti për futbollin.

Në Lisbonë, me fillim nga ora 21:00, luhet finalja e madhe e Champions League, mes Paris Saint Germain dhe Bayern Munchen.

PSG nuk e ka fituar asnjëherë Champions-in, ndërsa Bayern Munchen e ka fituar pesë herë këtë trofe.

Leave a Reply