Peja prezanton basketbollistin kanadez, dy orë para vitit të ri

0
38

KB Peja është përforcuar me një basketbollist të huaj për pjesën tjetër të sezonit.

Skuadra pejane ka prezantuar basketbollistin kanadez, Keanau Post, shkruan Indeksonline transmeton 04 Online.

27 vjeçari luan në  pozitën qendër dhe është i gjatë 211 centimetra.

Ai gjatë vitit të fundit ka qenë pjesë e skuadrës Polpharma Starograd Gdanski.

Leave a Reply