Meldina Mislimi dhe Salidin Rama shpallen fituesit e turneut “Kalaja Juniors 2021 – U14”

0
67

Kanë përfunduar garat për grupmoshën U14, organizuar nga K.T. “Kalaja”.

Në konkurencën e vajzave Meldina Mislimi zuri vendin e parë pasi mposhti në finale Learta Muharremi me rezultat 2:0 ne sete.

Tek djemtë pas një loje shumë të bukur nga të dy tenistët, fitues doli Salidin Rama kundër Alban Shabanit me rezultat 2:1 ne sete.

May be an image of duke qëndruar dhe E brendshme

Leave a Reply