Kolarov nuk bind në qendër të mbrojtjes, Interi përgatit goditjen e janarit

0
66

Interi po pëson shumë gola këtë sezon dhe pritet të ndërhyjë në merkaton e dimrit.

Derbi me Milanin tregoi edhe një herë që Kolarov nuk mund të bëjë mbrojtësin e qendrës ndaj dhe Marotta ka nisur të përgatisë terrenin për goditjen e radhës, Nikola Milenkoviç.

23-vjeçari ka kontratë deri në 2022 me klubin vjollcë (Fiorentina) dhe, nëse nuk do të pranojë ofertën e rinovimit, do të rriten shanset që mbrojtësi serb të shitet në merkaton e janarit por jo për më pak se 35 milionë Euro./SS/

Leave a Reply