Jetlir Berisha, nënshkruan me Lirinë

0
95

Qendërmbrojtësi korpulent, Jetlir Berisha, nënshkroi kontratë tre vjeçare me Lirinë, thuhet në njoftimin e klubit të futbollit nga Prizreni, transmeton 04 Online.

Njoftimi i KF Liria:

‘Që nga fillimi i përgatitjeve, Jetliri ka qenë i grumbulluar me ne.Shpresojmë që të arsyetoj besimin dhe i dëshirojmë suksese’, ka thënë drejtori Erxhan Dana, të hënën pas nëshkrimit të kontratës.
Nga ana tij 20-të vjeçari u shpreh i lumtur për vlerësimin.’ Jam i lumtur për ofrimin e mundësisë.Liria është klub i madhë dhe ëndërr e secilit.Shpresoj të arsyetoj besimin’, ka thënë Berisha, që vie nga skuadra e Ramiz Sadikut.

Leave a Reply