Dortmundi synon përmbysjen me Reus e Haaland, Guardiola i lë në stol sërish Sterlingun e Jesusin

0
86

Janë publikuar formacionet për sfidën mes Borussia Dortmund dhe Manchester City.

Ashtu si Liverpooli, edhe Borussia Dortmund do të tentojë të përmbysë rezultatin nga sfida e parë.

City i Pep Guardiolës fitoi 2-1 ndeshjen e parë dhe është 90 minuta larg gjysmëfinales së Champions League, raporton Gazeta Express.

Image
Image

Leave a Reply