Dështon krijimi i Superligës Evropiane

0
71

Krijimi i Superligës Evropiane ka dështuar.

Të gjitha gjashtë klubet angleze, (Manchester United, Manchester City, Chelsea, Liverpool, Tottenham dhe Arsenal) kanë njoftuar para pak çastesh se janë larguar nga kjo garë, shkruan GazetaBlic Sport.

Tani, mediumi i madh anglez, Sky Sports raporton se themelimi i Superligës Evropiane dhe funksionimi i kësaj gare ka dështuar momentalisht.

Leave a Reply