Conte vazhdon me Interin

0
103

Antonio Conte do të vazhdoj të jetë trajner i Interit edhe në sezonin e ardhshëm.

bredhi

Lajmin e ka barë të ditur vetë skuadra zi kaltër përmes një komunikate zyrtare.

Është raportuar se Conte mund të largohet nga Interi sidomos pas humbjes ndaj Sevillës në Europa League.

Megjithatë, tekniku italian dhe klubi kanë gjetur gjuhën e përbashkët për të vazhduar punën.

Leave a Reply