Besar Musolli konfirmon largimin nga KF Kukësi

0
48

Mesfushori kosovar, Besar Musolli ka konfirmuar largimin nga KF Kukësi.

Ish-reprezantuesi i kombëtares së Kosovës përmes një postimi ka falendëruar presidentin e Kukësit, Safet Gjici dhe tifozët e klubit, transmeton Indeksonline.

Musolli ishte afër një transferimi tek Gjilani por mbetet të shihet se ku do të luaj ai në sezonin e ri.

Postimi i plotë i Besar Musollit:

Leave a Reply