Belotti nga penalltia, Torino zvogëlon epërsinë e Juventusit

0
46

Torino ka arritur ta zvogëlojë epërsinë e Juventusit në 2:1, në ndeshjen e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin Allianz dhe vlen për xhiron e 30-të të Serisë A.

Në minutën e gjashtë të kohës shtesë në pjesën e parë, Andrea Belotti realizoi nga penalltia për ta zvogëluar epërsinë e Juventusit

Share Now

Leave a Reply