Ballkani fiton takimin ndaj Drenicës

0
42

Skuadra e Ballkanit ka fituar ndaj Drenicës në stadiumin “Bajram Aliu”.

Ballkani ka fituar ndeshjen ndaj Drenicës me rezultatin 1-2, shkruan GazetaBlic Sport.

Ermal Krasniqi dhe Mirlind Daku shënuan për Ballkanin, kusre Azem Bejta shënoi golin e vetëm për vendasit.

Skuadra e Ballkanit vazhdon të jetë lider në Superligën e Kosovës dhe me këtë fitore thellon avantazhin ndaj Dritës përcjellëse.

Ballknai në vendin e parë me 32 pikë – kurse Drenica në vendin e   pestë me 15 pikë.

Leave a Reply