Shala: Në fshatin Nashec do të ketë investime edhe më të mëdha, kryesisht të përqendruara në fushën e turizmit

0
48

Në mandatin e ardhshëm qeverisës të Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe kryetarit Mytaher Haskuka, në fshatin Nashec do të ketë investime edhe më të mëdha, kryesisht të përqendruara në fushën e turizmit, kështu ka deklaruar kandidati i LVV-së për Asamblenë Komunale të Prizrenit, Vetim Shala.

Shala ka thënë se si kuvendar i ardhshëm do të kontribuojë për rregullimin e ndriçimit publik dhe infrastrukturës rrugore në lagjet e këtij fshati.

Postimi i plotë:

Në mandatin e ardhshëm qeverisës të Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe kryetarit Mytaher Haskuka, në fshatin Nashec do të ketë investime edhe më të mëdha, kryesisht të përqendruara në fushën e turizmit.
Gjithashtu, si kuvendar i ardhshëm i Kuvendit të Prizrenit do të mundohem maksimalisht që fshatit Nashec t’i rregullohet ndriçimi publik dhe infrastruktura rrugore në të gjitha lagjet e tij.
Mytaher Haskuka 144✔
Vetim Shala 16✔

VisitNashec

Leave a Reply