Nora Istrefi sot feston ditëlindjen, kaq vite mbush

0
91

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë një nga emrat më të përfolur në medie.

Ditën e sotme, ajo feston ditëlindjen e 35-të, ku me këtë rast nuk munguan urimet nga miqtë, familjarët dhe kolegët e saj.

Nora Istrefi është njëra nga artistet e cila i ka rezistuar kohës, teksa projektet e saj shëndrrohen në hitë brenda një kohë shumë të shkurtë./GazetaBlic

Leave a Reply