Kurtaj: Ja si duhet të votoni më 17 tetor

0
93

Kandidati i LVV-së për Asamblenë Komunale të Prizrenit, Valon Kurtaj, ka publikuar një video duke i njoftuar votuesit e tij potencial se si duhet të votojnë në zgjedhjet lokale.

Kurtaj praktikisht ka treguar se si duhet të votojnë qytetarët më 17 tetor, njëkohësisht duke bërë thirrje që të votohet Mytaher Haskuka për kryetar të Prizrenit dhe vet ai për asamble.

Leave a Reply