Kastrati: Me rikthimin e PDK-së në pushtetin lokal do të rikthehet pastërtia në qytet

0
63

Kandidati i PDK-së për Asamblenë Komunale të Prizrenit, Shkelzen Kastrati, është shprehur i bindur se pastërtia dhe ambientet e gjelbërta do t’i rikthehen qytetit.

Kastrati ka thënë se kjo do të ndodh me rikthimin e PDK-së në pushtetin lokal.

Postimi i plotë:

Sot bashkë me kryetarin e ardhshëm të Prizrenit, z. Shaqir Totaj, mbajtëm një aktivitet, aktivitet i cili padyshim që është në interesin e secilit prej nesh.
Bëhet fjalë për tokën, për pastërtinë e ambientit e për gjelbërimin.
Është një e mirë e të gjithëve, është një aktivitet të cilin do ta kemi parasysh të gjithë, gjatë qeverisjes sonë. ËSHTË DIÇKA POZITIVE PËR MIRËQENIEN SHOQËRORE!
Këtu filluam, mirpo ku përfundojmë e shohim pas zgjedhjeve të 17 Tetorit!
💪#BASHKPËRPRIZRENIN
👍#MeShaqen 177✅
👍#MeXenin11 ✅

Leave a Reply