Agim Bahtiri do t’ia lë nipit emrin Albin – për shkak të Albin Kurtit (VIDEO)

0
69

Kryetari i Mitrovicës Jugore, Agim Bahtiri, ka treguar për Klan Kosovën një gjë shumë interesante për jetën e tij private.

Ai ka rrëfyer për mikrofonin e Klan Kosovës se nipi i tij [djali i vajzës], që akoma nuk ka ardhur në jetë, do ta mbajë emrin Albin në nder të kryetarit të Vetëvendosjes Albin Kurtit – në partinë e të cilit ky shkoi së fundmi.

“Pas fitores së Albin Kurtit, e kam ftuar dhëndrin dhe vajzën time e cila është shtatzënë dhe ju kam kërkuar që nipi, që ende s’ka lindur, ta ketë emrin Albin Kurti. Ata kanë pranuar me kënaqësinë më të madhe”.

Por, a do të dëshironte ai që nipi i tij t’i ngjajë Albin Kurtit?

Leave a Reply